چاپ کردن این صفحه

فخر ایمن ساینا

 

شرکت فخرایمن ساینا در سال 1382 با هدف نهادینه کردن مدیریت، کنترل و حفاظت الکترونیک و با کادری بسیار مجرب فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد و در همان سال موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت KT&C کره (یکی از مرغوب‌ترین و شناخته شده ترین مارک‌های سیستم‌های امنیتی و حفاظتی ) شد.

در همان سال‌های آغازین به موازات فعالیت‌های علمی و عملی بر روی سیستم‌های مداربسته، با آموزش و استفاده از دانش فنی کادر مجرب خود و انجام پروژه‌های متعدد در زمینه‌های سانترال و فناوری اطلاعات (شبکه‌های کامپیوتری) و جداسازی واحد سانترال و انفورماتیک خود تحت عنوان شرکت ارتباط آفرینان ساینا و نوین پردازشگران ساینا موفق به برقراری ارتباط مستقیم با شرکت پاناسونیک و مراکز معتبر فناوری اطلاعات (IT) گردید.

پس از گذشت دو سال و با اجرای پروژه‌های متعدد در زمینه مدیریت و حفاظت الکترونیک در سراسر ایران و جلب اعتبار و اعتماد در بازاربین المللی در سال 1384 موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات CCTV یعنی Green انگلستان گردید.

شرکت فخرایمن ساینا در اواخر سال 1384 و با مطالعه، تحقیق و بررسی بر روی سیستم های Access Control و آموزش کادر فنی خود در این زمینه با اجرای پروژه‌های عظیم و متعدد برگی نو بر کارنامه درخشان خود اضافه کرد.

کادر فنی و مدیریتی این شرکت درصدد است در سال‌های آتی با احداث کارخانه‌ای در داخل میهن عزیزمان ایران اقدام به تولید محصولاتی قابل رقابت با مرغوب ترین مارک‌های بازار جهانی کرده تا بتواند ایران عزیز را در این صنعت نیز همانند صنایع دیگر خود کفا سازد.

به امید آنکه همه با هم برای تحقق این مهم اهتمام ورزیم.