چاپ کردن این صفحه

شرکت هلدینگ ساینا

                                                                                                         

 هلدینگ ساینا در اواسط سال 1383 با توجه به اندیشه‌های مسولین نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر اهتمام سازمان‌ها و صنایع ذی‌ربط به نهادینه کردن مدیریت الکترونیک در میهن عزیزمان ایران، با هدف ارائه‌ی راه‌کارهای بومی در این زمینه و بهینه‌سازی و بومی‌سازی علم روز دنیا پا به عرصه‌ی بنگاه‌های اقتصادی نهاد.

پس از گذشت قریب به 3 سال از شکل‌گیری این هلدینگ پویا، در سال 1386 با توجه به توسعه‌ی حوزه‌ی مشتریان IT در شرکت فخرایمن شرق،  این بخش از خدمات در ساختاری کاملاً مجزا و بسیار تخصصی در قالب شرکتی به نام نوین پردازشگران شرق به مشتریان ارائه شدند و شرکت نوین پردازشگران نیز همانند سایر شرکت های هلدینگ توانست با بهره‌گیری از دانش روز بازار جهانی و متخصصین مجرب، خدمات IT را به صورت کاملاً حرفه ای و با پشتوانه‌ی سبد محصولی کامل به مشتریان هلدینگ ارائه دهد.

از دیدگاه هلدینگ ساینا، مشتری همواره مهم‌ترین رکن سازمان تلقی شده و بیشترین تلاش‌ها در جهت پاسخ‌گویی سریع به درخواست‌های آن‌ها، ارتقای کیفیت و تنوع سبد محصولات و خدمات مورد نیاز آن‌ها بوده است. از این رو، هلدینگ ساینا در سال 1391 اقدام به خریداری دو شرکت دیگر کرد تا بتواند خدماتی تکمیل‌تر جهت مرتفع کردن تمامی نیازها و نگرانی های مشتریان خود، این ارزشمندترین سرمایه‌های سازمان، به آن‌ها ارائه کند.

هولدینگ ساینا با تکیه بر این اعتقاد که باید همواره از نگاه مشتریان به سازمان نگریست با هدف ارتقای کیفیت در ارائه‌ی خدمات ستادی، نظارتی و مشاوره‌ای به شرکت‌های تابعه، همه روزه سعی در ارتقای سطوح علمی سرمایه‌های انسانی خود و توسعه‌ی واحدهای سازمانی داشته و با نهادینه کردن دانش مدیریت کیفیت در تمامی سطوح سازمان، تمامی منابع خود را صرف مرتفع کردن نگرانی‌های مشتریان شرکت‌های تابعه‌ی خود می‌کند.

شرکت‌های تابعه‌ی هلدینگ ساینا با بهره مندی از توانایی های علمی خود و هلدینگ از طرفی و اعتبار روزافزون تجاری درون مرزی و برون مرزی از طرف دیگر با رعایت اصول مدیریت پروژه و کار تیمی توانایی اجرای صددرصدی پروژهایی در سطوح ملی و بین اللملی را به صورت  EPCF دارا می‌باشند.